top of page

Hledáme k nám do týmu tyto pozice:

Kosmetička

Hledáte práci, která má skutečně smysl? Našim klientům pomůžete na cestě za atraktivním a krásným vzhledem.

 

Naučíme Vás pracovat s luxusní kosmetikou SOTHYS v závislosti na potřebách pleti klienta. Je pro nás velmi důležité přinášet našim klientům radost z našich ošetření.

obrazek osetreni sothys organics

CO NABÍZÍME? Budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl a výsledky. Všech kolegů v našem týmu si velmi vážíme, a proto Vás řádně oceníme dle skutečných výsledků práce, bez horního limitu výdělku. Čeká Vás vynikající kolektiv s velkou dávkou elánu, kde 100 % nasazení je odměněno skvělými benefity. Pružná pracovní doba dle objednání klientek, takže zvládnete rodinný život i své koníčky. Vše potřebné pro práci; materiál, vybavení místnosti, klientské produkty, objednávkový systém pro klientky, luxusní kimono SOTHYS Zaměstnanecké slevy na produkty Plně hrazené školení a vzdělávací akce, možnost účasti na každoročních prestižních SOTHYS setkáních.

CO POŽADUJEME? Dokončené středoškolské vzdělání v oboru Kosmetička nebo akreditovaný kurz. Český jazyk slovem i písmem, většina klientek je z ČR. Zkušenosti se značkou Sothys výhodou (dle domluvy lze zajistit školení) Reprezentativní vzhled, slušné chování a vystupování. Dochvilnost a pracovitost.

Typ úvazku a Plat Dohodou buďto Pracovní smlouva na DPP nebo na ŽL. Platové ohodnocení procentuálním poměrem dle počtu odbavených klientů v závislosti na Vašich pracovních možnostech bez horního limitu.

Přidej se k nám

Nahrát soubor
bottom of page