top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraKosmetika Hejnarová

Protizánětlivá strava pro zdravou pleť i tělo

Dnešní populaci trápí mnoho různých nemocí, ať už psychických, imunitních, orgánových nebo kožních. Lze se jich zbavit nebo jejich stav výrazně zlepšit? Odpoveď zní ANO! Jak se dozvíte zde v článku.

Dnes zmíním bodově své klíče ke zdraví a vitalitě, postupně jednotlivé body v příštích článcích rozepíšu a dovysvětlím. Nejdřív bych se s Vámi chtěla ale podělit o něco málo z mé vlastní cesty za uzdravením.

Sama jsem se dlouhodobě potýkala s řadou problémů jako juvenilní revmatická artritida, od puberty akné přetrvávající do dospělosti, tvorba strií, hyperpigmatací a jizev, lámavé, třepící se vlasy a nehty, častá únava, hydrofilie (zvýšené pocení), zubní kazy a další. Pokaždé, co se nějaký z těchto problémů u mě objevil, hledala jsem pomoc na internetu, v knihách, u doktorů, vyzkoušela chemickou i přírodní léčbu, různá cvičení, diskutabilní metody mých známých, ale dlouho nic nezabíralo. Až před nedávnem jsem seskupila tyto metody, které KONEČNĚ fungují. A nejen na obtíže, se kterými jsem se potýkala já a díky těmto tipům je dokázala vyléčit, ale i na jiné jako; cukrovka, deprese nebo prevence i léčba nádorů.


Mým klíčem ke zdraví a vitalitě, hebké a zdravé pokožce i předejití a léčbě těžkých chorob, velmi významně pomáhají tyto faktory a zásady;